Hallitus

 

                    HALLITUS VUODELLE 2020

Muutokset hallitukseen 04.03.2020

Puheenjohtaja

Ikonen Maija            puh. 040 524 1761         maija.l.t.ikonen@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Teuvo Mäki              puh. 040 358 3373          teuvo.k.maki@gmail.com

Matkavastaava

Kilponen Reijo          puh. 0400 125 446         reijo.kilponen@pp.inet.fi

Sihteeri

Muikku Elvi              puh. 040 507 2389         elvimuikku@gmail.com

Taloudenhoitaja/Jäsenrekisterin hoitaja

Näätänen Ritva        puh. 044 553 0961         ritva.naatanen@gmail.com

Varsinaisetjäsenet:

Hallikainen Pirkko    puh. 040 588 1682         pirkko.hallikainen2@gmail.com

Ikonen Maija           puh. 040 524 1761         maija.l.t.ikonen@gmail.com

Kilponen Reijo         puh. 0400 125 446         reijo.kilponen@pp.inet.f

Muikku Elvi             puh. 040 507 2389         elvimuikku@gmail.com

Mäki Teuvo             puh. 040 358 3373          teuvo.k.maki@gmail.com

Nevalainen Aimo     puh.  0400 537 984         aimo444nevalainen@gmail.com

Näätänen Ritva       puh.  044 553 0961         ritva.naatanen@gmail.com

Terho Harri             puh.  0400 498 758         harripaappaterho@gmail.com

Terho Terttu            puh.  0400 702379          t.terho51@gmail.com

 

Varajäsenet;

Karppinen Terttu      puh. 358 405 350 869     terttu karppinen2@gmail.com

Saarelainen Reijo     puh. 040 532 6324         resaarela@gmail.com

 

 

 

Hallitus kokoontuu kuukauden ensimmäisenä keskiviikkona, ei kesä aikaan,

vuodessa noin 8-9 kertaa.

Yhdistyksen vuosikokouksia on kaksi, ilmoitukset Lieksan Lehdessä, ennakkosuunnitelman mukaan kokoukset ovat:

Kevätkokous             Maaliskuu 2020/ 04.03. klo 12.30

Syyskokous              Marraskuu 2020