Hallitus vuodelle 2022

HALLITUKSEN VARSINAISETJÄSENET:

Ikonen Maija puheenjohtaja puh. 040 5241761 maija.l.t.ikonen@gmail.com

Mäki Teuvo varapuheenjohtaja puh. 040 3583373 teuvo.k.maki@gmail.com

Hallikkainen Pirkko  emäntä puh. 040 5881682 pirkko.hallikainen2@gmail.com

Kilponen Reijo matkavastaava puh. 0400 125446 reijo.kilponen@pp.inet.fi

Muikku Elvi sihteeri puh. 040 5072389 elvimuikku@gmail.com

Kipponen Kari puh. 050 498 9754 kippokar@gmail.com

Honkanen Sinikka puh. 0400 691 367 sinikka.honkanen1@luukku.com

Terho Harri puh. 0400 498758 harripaappaterho@gmail.com

Terho Terttu puh. 0400 702379 t.terho51@gmail.com

HALLITUKSEN VARAJÄSENET:

Puirola Martta puh. 040 7704991 martta.puirola@gmail.com

Saarelainen Reijo puh. 040 532324 resaarela@gmail.com 

Nevalainen Aimo puh. 0400 537984 aimo444nevalainen@gmail.com

Saarelainen Vappu puh. 0400 243890 liikkuvappu@gmail.cam

Muut toimihenkilöt:

Karppinen Terttu taloudenhoitaja puh.040 5350869

terttu.karppinen2@gmail.com

Näätänen Ritva kirjanpitäjä     puh.044 5530961

ritva.naatanen@gmail.com

 Hallitus kokoontuu kuukauden ensimmäisenä perjantaina, ei kesä aikaan, vuodessa noin  8-9 kertaa.

Yhdistyksen vuosikokouksia on kaksi, ilmoitukset Lieksan Lehdessä, ennakkosuunnitelman mukaan

kokoukset ovat:

Kevätkokous,syyskokous